Menu
Alışveriş Sepetiniz

Biz Kimiz?

Doğaya adanmış çeyrek asırlık birikimimiz, 1.000’den fazla referans ile bizi güçlendiriyor. Sadece ülkemizde değil Portekiz, Amerika, Irak, Özbekistan öncelikli olmak üzere bir çok ülkede pencereden baktığınız da gördüğünüz her yeri uzmanlığımızla daha yaşanır daha sürdürülebilir ve daha estetik yapmak için emek veriyoruz.

Odağımızda İNSAN var. 300 den fazla peyzaj ve yan uzmanlıklarda (harita muhendisliği, ziraat mühendisliği, mimarlık gibi farklı disiplinler) ki uzman kadromuzla multidisipliner yaklaşımla çözüm üretiyoruz. Bilimsel, ekonomik ve estetik çözümleri sizin beklentilerinize göre tasarlayıp size yaşanılanacak alanlar sunuyoruz. 25 yıllık emeğimizde global anlamda düşünmeyi, iş geliştirmeyi, farklı tecrübeleri işimize katmayı, teknolojiyi ve gelişen dünyayı yakından takip edip yorumluyoruz. Uluslararası ve ulusal 2.000 nın üzerindeki çözüm ortaklarımızla tüm açık alanlarınızda fark yaratacak çeşitlikliğe ulaşmakla işimizin bir parçası ve yaratıcılığımızın farkı.

Yurt dışında ve yurt içinde çalıştığımız 2.000’in üzerinde tedarikçi ve çözüm ortağımız ile bahçenizin ve açık alanlarınızın tüm ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Sadece bitki temini, proje tasarımı ile sınırlı kalmadan üst yapı ve alt yapı uygulamaları, ahşap, metal, cam üretimleri, su ve havuz öğeleri de işimizin tanımı içinde yer almaktadır.

Bodrum bölgesine özel olarak süs bitkisi üretimi yaparken, TC. Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sertifikasyon Sistemi, ISO ve TSE belgelerimizle tüm üretimimizin sağlıklı ve kontrollü olmasını titizlikle üzerinizde çalıştığımız bir konu.  Emeğimizi, tecrübemizi ELCA (Avrupa Peyzaj Müteahitleir Birliği), BALI (Büyük Britanya Peyzaj Uygulama Firmaları Birliği), ASLA (Amerikan Peyzaj Mimarlığı Topluluğu) gibi uluslararası mesleki örgüt üyelikleri ile standartları bölgesel değil global düzeyde tutuyoruz.

Dünyanın her yerinden bitki ithal ederek yaşam alanlarında farkı yaratmayı hedefliyoruz ağırlıklı olarak Meksika, Avusturya, Çin, Japonya, İspanya ve Portekiz’den ithal ettiğimiz bitkilerimizin Bodrum iklim, toprak yapısına uyumlanabilmesi uzun ömürlü ve estetik üstünlüklerini devam ettirmeleri için ayrı bir uzmanlık ve emek gerekliliğinin bilincindeyiz. Bu bilinç ve uzman kadromuzla devamlı gelişmeyi teknolojinin desteği ile sağlıyoruz.

Aynı zamanda Işık Üretim olarak, modern teknikler ile ürettiğimiz süs bitkilerini İngiltere, İtalya, Irak, Özbekistan gibi ülkelere de pazarlamaktayız.