Menu
Your Cart

Corten Saksı


Brand: Greenmall
Ürün Adı  : Corten Modern Saksı  Boy : 9 cmGenişlik : 40 cmYükseklik: 30 cmRenk: Paslı KırmızıMateryal : Corten Çelik Açıklama:Bahçeniz için mükemmel bir merkez unsurudur ve çarpıcı bir odak noktası yaratacaktır.Corten çelik, diğer çeliklere gör..
1thousand_point560 ₺
Ex Tax:1thousand_point300 ₺
Brand: Greenmall
Ürün Adı  : Corten Numaralı Modern Saksı Boy : 9 cmGenişlik : 32 cmYükseklik: 24 cmRenk: Paslı KırmızıMateryal : Corten Çelik Açıklama:Corten Numaralı Modern Saksı, şık alüminyum adres numaralarıyla evinizin cephesine zarafet ve stil katar.Bahçeniz için m..
1thousand_point100 ₺
Ex Tax:1thousand_point100 ₺
Brand: Greenmall
Ürün Adı  : Corten Yuvarlak Saksı Büyük Çap : 90 cmBoy :45 cmRenk: Paslı KırmızıMateryal : Corten Çelik Açıklama:Bahçeniz için mükemmel bir merkez unsurudur ve çarpıcı bir odak noktası yaratacaktır.Corten çelik, diğer çeliklere göre avantaj sağlayan korozyon önleyi..
18thousand_point000 ₺
Ex Tax:15thousand_point000 ₺
Brand: Greenmall
Ürün Adı  : Corten Yuvarlak Saksı Küçük  Çap : 80 cmBoy :40 cmRenk: Paslı KırmızıMateryal : Corten Çelik Açıklama:Bahçeniz için mükemmel bir merkez unsurudur ve çarpıcı bir odak noktası yaratacaktır.Corten çelik, diğer çeliklere göre avantaj sağlayan korozyon ..
15thousand_point600 ₺
Ex Tax:13thousand_point000 ₺
text_pagination